Vytváříme systémy pro  automatizovaného obchodování (ano, to je to když počítač sám nakupuje a prodává) na burze, vytváření ziskových strategii, zpětné testování, genetické algoritmy. Pracujeme na platformě MultiCharts, která patří v tomto směru k naprosté špičce. Provádíme školení, semináře a výuku Easy Language. Pro individuální investory testujeme obchodní strategie a vytváříme reporty ziskovosti, stability a rizika. Zastupujeme společnost MultiCharts v Čechách a na Slovensku, a poskytujeme podporu. Provozujeme specializovaný web: www.MultiCharts.cz
 
Obchodní platforma, která je právě pro Vás
MultiCharts je kompletní obchodní software platforma pro profesionály. Nabízí značné výhody obchodníkům a poskytuje významné výhody oproti konkurenčním platformám. Přichází s grafováním ve vysokém rozlišení, podporou pro více než 20 datových kanálů a více než 10 makléřů, zpětným testováním strategie na úrovni dynamického portfolia, podporou EasyLanguage, interaktivním hlášením výsledků, genetickou optimalizací, skenerem trhu, zpětným přehráváním dat, a více než 300 strategiemi a indikátory. MultiCharts za svá léta obdržel velké množství positivních recenzí a ocenění, chválících flexibilitu, všestranné možnosti(powerful features), a skvělou podporou. Zkuste 30-ti denní bezplatnou verzi teď!  
 

Kompletní a informativní grafování

Abyste udělali správnou volbu, je stejně důležité vidět jak malé detaily, tak i celkový obraz. Naše grafování je jedno z nejlepších v oboru, dává Vám okamžitý přístup ke všem informacím, které potřebujete. Vícečasová rámcová analýza, rychlá odezva, kompletní interaktivita se vším co vidíte—vše na dosah Vašich prstů.

20+ Datových kanálů a 10+ Makléřů

Myslíme si, že právě Vy by jste měli mít volné rozhodování a proto jsme do MultiCharts přidali podporu pro přes 20 různých datových kanálů a 10-ti makléřů. Konkurence je dobrá, proto si můžete vybrat poskytovatele, kteří Vám nejvíce vyhovují a změnit je kdykoliv chcete.
 
 

Dynamické zpětné testování portfolia (backtesting)

Správné zpětné testování Vám pomůže zjistit, jestli je Vaše strategie výnosná nebo ne. Dynamické zpětné testování portfolia je schopné aplikovat Vaši strategii na mnoho trhů v různých časových rámcích( minutové, hodinové, denní, …), a tím zjistit, která strategie je optimální v daný čas. Může to být neocenitelná pomůcka při technické analýze a vývoji strategie.

Podpora EasyLanguage

Jazyk EasyLanguage se vyvýjí již přes 20 let, takže má jednu z největších knihoven obchodních nápadů a strategií. Je tak užitečný pro obchodníky, že je považovám za hlavní programovací jazyk v oboru. Ke stovkám studií, které přicházejí s MultiCharts, můžete vytvářet své vlastní, upravovat již existující nebo importovat jakýkoliv EasyLanguage kód, který najdete.
 
 

Interaktivní hlášení výsledků

Je velmi důležité přsně vidět jak na tom jste. Hlášení výsledků má více než 200 hodnot, včetně různých metrik, poměrů a interaktivních grafů. Také dokáže sledovat real-timové obchodování, protože přepočítává každý nový zadaný příkaz.

Optimalizace genetickou strategií

Někteří obchodníci rádi používají optimalizaci, protože šetří hodně času hledání optimálních vstupů pro určitou strategii. Genetická optimalizace využívá komplexní algoritmus, který zkouší různé vstupy způsobem který napodobuje biologickou evoluci. Tento přístup je o hodně rychlejší než zkoušet všechny možné kombinace a také pomáhá vytvořit stabilní růst křivky.
 
 

Prohledejte trh

Když hledáte příležitosti, Skener Trhu může být neocenitelnou pomůckou. Můžete instantně srovnat až 5000 instrumentů, aby jste vyhledali ty, které odpovídají určitým podmínkám, zadat upozornění na případy kdy se podmínky shodnou, a otevřít grafy potřebných symbolů pro detailnější pohled.

Zpětné přehrávání dat trhu

Obchodování je celé o předvídání kam se cena pohne dál. Dobrý způsob procvičování Vašich předpovídacích schopností je vyzkoušet je na hystorických datech. Zpětné přehrávání dat trhu Vám umožňuje spustit přehrávání v jakémkoliv bodě v minulosti, zrychlit nebo zpomalit čas a dokonce přehrávat více instrumentů najednou.
 
 

Stovky strategií a indikátorů

Vybrali jsme ty nejpopulárnější indikátory a strategie co jsme mohli najít a dali jsme je do platformy zadarmo, takže je nemusíte hledat. Vše co musíte je kliknout pravým tlačítkem myši na graf, a jsou na Váš dosah. Pamatujte, vždy můžete přidat víc, nebo psát Vše vlastní.