Šifrování a bezpečnost

Představte si situaci: Jedete autem za svým zákazníkem, máte čas a proto se zastavíte na jídlo ve své oblíbené  restauraci. Jídlo je výtečné a už spokojeně odcházíte z restaurace. U svého auta si všimnete, že kufr je trochu pootevřený. Se strachem ho rychle otevřete a zjistíte, že Váš notebook je pryč. O obnovu ztracených dat se nebojíte, protože máte vše profesionálně vyřešené .

To co Vám nahání hrůzu je, že Vaše smlouvy, kontakty zákazníků, interních ceníků a výší provize má někdo jiný, a může se dostat veřejně na internet. Prostě veškeré léty budované know-how, seznam zákazníků, neveřejné smlouvy (jejichž zveřejnění je pod finanční sankcí) je nyní v rukou velmi nezodpovědné osoby, která Vaší lety budovanou značku/reputaci může mávnutím ruky zničit.

Pokud se Vám tohle stát rozhodně nemůže, popřejeme Vám hodně štěstí. Ale pro ty co chtějí mít ve svém životě klid a bezpečí můžeme poskytnou BEZPLATNOU konzultaci (školení), tak aby Vás žádná událost nemohla nepříjemně překvapit. Zkuste nám zavolat na telefonní číslo 775 872 264 .